work-laptops
Official reseller
Acer TravelMate P4 Spin 14 Convertible Laptop | TMP414RN-55-TCO | Blue
Official reseller1599.00 โฌES QWERTY
Free EU shipping over 100โฌ
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
๐ Secure checkoutยทโ 2-year warrantyยทโ 14-day returns
๐ผ Ultra-portable design ๐ All-day productivity ๐ Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | Intel Core U7 |
| GPU | Intel GPU |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | IPS Matte |
| Resolution | 2880 x 1800 |
| Keyboard Layout | ES QWERTY |
| Color | Blue |
| Max RAM | 64 GB |
