work-laptops
Official reseller
Acer Chromebook Spin 314 convertible | CP314-2HN | Silver
Official reseller599.00 โฌ
Free EU shipping over 100โฌ
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
๐ Secure checkoutยทโ 2-year warrantyยทโ 14-day returns
๐ผ Ultra-portable design ๐ All-day productivity ๐ Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | Intel Core i3 |
| GPU | UHD Graphics |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | IPS |
| Resolution | 1920 x 1200 |
