work-laptops
Official reseller
Acer Aspire GB Spin 14 Laptop | AGSP14-31PT
Official reseller699.00 โฌBE AZERTY
Free EU shipping over 100โฌ
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
๐ Secure checkoutยทโ 2-year warrantyยทโ 14-day returns
๐ผ Ultra-portable design ๐ All-day productivity ๐ Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | Intel N-Series |
| GPU | Intel GPU |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | IPS Matte |
| Resolution | 1920 x 1200 |
| Keyboard Layout | BE AZERTY |
| Color | Silver |
| Max RAM | 16 GB |
