work-laptops
Official reseller
Acer TravelMate P4 Spin 14 Convertible Laptop | TMP414RN-55-TCO
Official reseller1299.00 €Nl Qwerty
Free EU shipping over 100€
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
🔒 Secure checkout·✓ 2-year warranty·✓ 14-day returns
💼 Ultra-portable design 🔋 All-day productivity 🔒 Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | Intel Core U5 |
| GPU | Intel GPU |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | IPS Matte |
| Resolution | 2880 x 1800 |
| Keyboard Layout | Nl Qwerty |
| Color | Blue |
