desktops
Official reseller
Acer Aspire C 24 All-in-One | C24-1300 | Silver
Official reseller699.00 €
Free EU shipping over 100€
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
🔒 Secure checkout·✓ 2-year warranty·✓ 14-day returns
🖥 Compact desktop power ⚡ Fast everyday performance 🔌 Clean connectivity
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | AMD Ryzen 3 7320U |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB SSD SSD |
| Screen Size | 23.8" |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Type | All-in-one desktop |
| Keyboard & Mouse | Included |
| Series | Aspire C |
| Processor | Ryzen 3 |
| RAM Type | LPDDR5 |
| VRAM | Shared |
| Aspect Ratio | 16:9 |
