work-laptops
Official reseller
Acer Aspire 15 Laptop | A15-51M
Official reseller799.00 โฌNordic
Free EU shipping over 100โฌ
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
๐ Secure checkoutยทโ 2-year warrantyยทโ 14-day returns
๐ผ Ultra-portable design ๐ All-day productivity ๐ Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | Intel Core i5 |
| GPU | UHD Graphics |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| Screen Size | 15.6" |
| Display Type | TN Matte |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Color | Gray |
| Operating System | Win 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Storage Type | NVMe SSD |
| Panel Type | TN Matte |
