work-laptops
Official reseller
Acer Aspire 14 AI OLED Laptop | A14-52M
Official reseller1099.00 โฌES QWERTYGray
Free EU shipping over 100โฌ
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
๐ Secure checkoutยทโ 2-year warrantyยทโ 14-day returns
๐ผ Ultra-portable design ๐ All-day productivity ๐ Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | Intel Core U7 |
| GPU | Arc 140V |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB NVMe 4.0 |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | Glare |
| Resolution | 1920 x 1200 |
| Keyboard Layout | ES QWERTY |
| Color | Gray |
| Operating System | Win 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Storage Type | NVMe 4.0 |
| Panel Type | Glare |
