desktops
Official reseller
Acer Aspire S27 All-in-One | S27B-UGMTL-U | White
Official reseller999.00 €
Free EU shipping over 100€
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
🔒 Secure checkout·✓ 2-year warranty·✓ 14-day returns
Product Specifications
| Brand | Acer |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 5 |
| GPU | Arc™ Graphics |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 To SSD |
| Screen Size | 68.6 cm |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Type | All-in-one desktop |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Processor | Core Ultra 5 |
| VRAM | Shared |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Storage Type | SSD |
