desktops
Official reseller
Acer Aspire S24 All-in-One | S24B-GMTL-H | White
Official reseller1399.00 €
Free EU shipping over 100€
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
🔒 Secure checkout·✓ 2-year warranty·✓ 14-day returns
Product Specifications
| Brand | Acer |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 7 |
| GPU | Arc™ Graphics |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 1 TB SSD |
| Screen Size | 60.5 cm |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Type | All-in-one desktop |
| Processor | Core Ultra 7 |
| VRAM | Shared |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Storage Type | SSD |
