work-laptops
Official reseller
Acer Aspire 17 Laptop | A17-51M
Official reseller899.00 €BE AZERTY
Free EU shipping over 100€
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
🔒 Secure checkout·✓ 2-year warranty·✓ 14-day returns
💼 Ultra-portable design 🔋 All-day productivity 🔒 Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | Intel Core i5 |
| GPU | Iris Xe |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| Screen Size | 17.3" |
| Display Type | IPS Matte |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Keyboard Layout | BE AZERTY |
| Color | Gray |
| Max RAM | 8 GB |
