work-laptops
Official reseller
Acer Swift GB 14 OLED Laptop Ultra-thin | SFG14-63
Official reseller1099.00 €
Free EU shipping over 100€
Official Acer2-Year WarrantyShips in 3-5 days (EU)
🔒 Secure checkout·✓ 2-year warranty·✓ 14-day returns
💼 Ultra-portable design 🔋 All-day productivity 🔒 Business-ready security
Product Specifications
| Brand | ACER |
| CPU | AMD Ryzen 7 |
| GPU | Radeon GPU |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | Glare |
| Resolution | 2880 x 1800 |
